żyję kurwo!

Od ponad 10 miesięcy jestem pracownikiem poczty,od pewnego czasu mam róznego rodzaju zwidy,widze panów typu bears dookoła i shemale,czy to od lizania kleju na znaczkach???Pomózcie!
Przebrany w strój listonosza przechadzam sie po osiedlu z torba pelna wlasnorecznie napisanych listow ktore rozdaje zupelnie obcym ludziom a to wszystko po to aby moc z kims porozmawiac i dac sie pogryzc psom po genitaliach gdyz tylko w ten sposob jestem w stanie dojsc do orgazmu!
Wiele się zmieniło przez niemal rok jak nie pisałem bzdetów.
Miałem przez ten okres czasu niejednokrotnie:
– kaca
– sraczkę
– wkurw
– obrzygany samochód
– remont
– przeprowadzkę
– przeziębienie
– jesionkę
– gumowce
– grzyby w koszyku

Jak wiecie – nie cierpie upierdliwców. Jednak niestety jeden taki się zdarzył – i nazywając go Jasiem Fasolą, którego dobitnie przypomina, postanowiłem osiąść pomimo tego w jego sąsiedztwie. Co dzień jednak cieszę się wiedzą iż srając do mojego nowego kibla – sram także na jego łazienkę. Fakt ten dobitnie mnie rozwesela kiedy widzę sceny z www.ratemypoo.com …
Na szczęście jak zawsze plusy przysłaniają nam minusy – z obsranego osiedla z wielkiej płyty przenieść się do nowych bloków polecam każdemu – zwłaszcza amatorowi dobrze zbudowanych sąsiadek. O ile za komuny bloki były stawiane o niemal kilometr od siebie, o tyle w czasach dobrobytu pokomunistycznego wiele bloków stawianych jest tuż obok siebie. Dzięki temu mogę osobiście, gołym okiem oceniać dobrze zbudowane sąsiadki – chętnie wypinające swe tyłeczki w momencie upadku jakichś naczyń na ziemię. Nowe osiedla posiadają jeszcze tę zaletę, że zamieszkują tu niemal same młode mamy lub dupeczki, które jeszcze nie zaznały penisa pomiędzy swymi pośladami.

Dobra … tyle na razie … spadam na mecz…
Sądzę że holendrzy dokopią ruskom – w końcu od czasów stalina walą z nami w chuja…
A holendrzy wiadomo … upaleni zwyrodnialcy…

Wracam wkrótce!

Dodaj komentarz